Objednejte se na
tel.: 605 359 094


Kosmetika Nobilis Tilia

Můžete se vydat na cestu krásy s českou přírodní bio kosmetikou Nobilis Tilia vyráběnou ve Vlčí Hoře. Suroviny pocházejí z ekologického zemědělství, firma netestuje na zvířatech, přípravky bez konzervačních a syntetických látek. Díky kvalitním rostlinným olejům kosmetika pečuje o Vaši pleť do hloubky a poskytuje relaxaci s přírodními vůněmi. Vhodné i pro citlivou pleť.

  • Růžová péče Nobilis Tilia 90min. / 1250Kč

Ošetření Vás zahalí do vůně damašské růže a přípravky na bázi rostlinných olejů dopřejí pleti důkladnou výživu.

Obsahuje: odstranění make-upu, peeling, ruční čištění, barvení a úpravu obočí a řas, masáž 20min. mandlovým a obličejovým olejem z růže, maska, závěrečná péče s přípravky z růží (oční krém, hydratační sérum, růžový krém).

  • Levandulová péče Nobilis Tilia 90min. / 1250Kč

Ošetření Vás zahalí do relaxační vůně levandule a přípravky na bázi rostlinných olejů dopřeje pleti důkladnou výživu.

Obsahuje: odstranění make-upu, peeling, ruční čištění, barvení a úpravu obočí a řas, masáž 20min. mandlovým a obličejovým olejem z levandule, levandulová maska, závěrečná péče s přípravky s levandulí (oční krém, hydratační sérum, krém).

 

  • Kosmetická péče biofáze Nobilis Tilia 100min. / 1350Kč

Relaxační aroma-terapeutický rituál! Enzymatická regenerace pleti unikátní metodou s použitím tří po sobě jdoucích bylinných sér. Viditelně omlazuje, hydratuje, projasňuje, snižuje oxidační stres, podporuje regeneraci. Vše v BIO kvalitě.

Obsahuje: odstranění make-upu, čištění peelingem, ruční čištění, úpravu a barvení obočí a řas, masáž 20min., použití biofáze, závěrečná péče (krém a oční krém).

 

  • Kosmetická péče biofáze Nobilis Tilia 50min. / 650Kč

Obsahuje: masáž mandlovým bio olejem 20min., rituál biofáze 30min.

 

Copyright © 2024 Kosmetika Vittoria. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.